Skladovanie už od 0,11 €/m3/deň

  Sklady pre domácnosť

  Situácií, kedy je potrebné dočasne odložiť, alebo uskladniť veci z domácnosti je množstvo. Ponúkame Vám jednoduché, výhodné a najmä lacné riešenie. Veci, ktoré neviete doma odložiť a uskladniť, môžete umiestniť do prenajatých skladových priestorov. Takto lacno uskladníte:

  • sezónne potreby
  • nábytok a vybavenie  domácnosti pri sťahovaní, alebo maľovaní
  • garážovanie auta počas dovolenky a v zimnom období
  • písomnosti.

   

  Uskladnenie nábytku

  Maľovanie interiéru bytu, či domu ide pomaly, keď Vám prekáža nábytok, ktorý musíte neustále prekladať z jednej miestnosti do druhej. Takisto sťahovanie bez možnosti uskladniť nábytok na niekoľko dní môže byť pomerne náročné. V týchto situáciách môžete využiť prenájom skladových priestorov v skladoch na prenájom na Južnej triede v Košiciach na dočasné uskladnenie nábytku a domáceho vybavenia.

   

  Uskladnenie sezónnych potrieb

  Bicykle sú sezónnym, pomerne ťažko skladovateľným dopravným prostriedkom, na ktorý často nezostane dostatok miesta. Takýchto sezónnych potrieb je viacero, napr. sánky, či lyže. V našich skladoch problém s nedostatočným priestorom nemáme, preto si skladový priestor možete u nás prenajať a uskladniť, resp. odložiť v ňom bicykel a ďalšie sezónne potreby počas období, kedy ich nevyužívate.

   

  Garážovanie auta

  Neplaťte predražený prenájom garáže, ale využite výhody a nízke ceny našich skladov na prenájom na Južnej triede v Košiciach.

  Sklady na prenájom môžu nahradiť aj garáž. Ak nechcete v zimnom období jazdiť autom, potom je potrebné garážovať ho, aby ho mráz a zima nepoškodili. Celoročný prenájom garáže však môže byť drahý, najmä ak prenajatú garáž v lete nevyužívate. Lacným alternetívnym riešením je garážovanie auta v našom sklade na prenájom, kde platíte len za priestor, ktorý zaberá Vaše auto. Garážovať auto v našom stráženom sklade, namiesto parkovania na verejnom parkovisku, môžete aj počas dovolenky.

   

  Čo ponúkame:

  • temperovanie - uskladnené veci sú chránené pred vodou, vlhkom, aj mrazom,
  • stráženie skladu - Vaše auto a ďalšie uskladnené veci budú v bezpečí pred zlodejmi,
  • nízke ceny,
  • platba len za m3, ktoré v skutočnosti využívate,
  • pomoc pri fóliovaní a zabezpečení uskladnených vecí.